У Полторака запевняють, що Яценюк заслужив свій кулемет і 203 набої (ДОКУМЕНТ)

У Міноборони запевняють, що нагородження іменною зброєю у всіх випадках відбувалося згідно з законом та заслужено
Depo.Влада
23 лютого 2016 10:52
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у коментарі прес-служби оборонного відомства у відповідь на публікацію у ЗМІ наказів про нагородження іменною зброєю ряду політиків та чиновників, передає depo.ua.

"Відзнаками Міністерства оборони України, у тому числі вогнепальною та холодною зброєю, заохочуються військовослужбовці та інші особи на підставі затвердженого Законом України Дисциплінарного Статуту Збройних Сил України та відповідного наказу Міністерства оборони, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України. Рішення про нагородження приймається Міністром оборони України", - пояснили у Міністерстві.

Як зазначається у повідомленні, "нагородження здійснюється за визначні заслуги у забезпеченні обороноздатності України, недоторканності її державного кордону, підтриманні високої бойової готовності військ, зміцненні національної безпеки, боротьбі зі злочинністю, захисті конституційних прав та свобод людини і громадянина, бездоганну багаторічну службу, зразкове виконання військового та службового обов’язку, виявлені при цьому честь і доблесть".

"Понад 95% зазначених нагород вручено військовослужбовцям і працівникам Збройних Сил України, які виявили мужність та героїзм під час виконання бойових завдань в антитерористичній операції.

Інші нагороджені особи – це волонтери, які всебічно допомагали Збройним Силам, рятували поранених, брали активну участь в реформуванні та розбудові Українського війська, а також представники громадськості та посадові особи, які зробили вагомий внесок у зміцнення національної безпеки та обороноздатності держави", - заявили у Міноборони.

Нагадаємо, раніше було оприлюднено витяги з наказів міністра оборони Степана Полторака про нагородження іменною зброєю. Зокрема, серед нагороджених був голова уряду Арсеній Яценюк, кілька міністрів, секретар РНБО, кілька народних депутатів. 

У Полторака запевняють, що Яценюк заслужив свій кулемет і 203 набої (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада