У Полторака спростували слова Матіоса про невикористані 4 млрд грн

Міністерство оборони України станом на 24 грудня використало 95% коштів, виділених на матеріально-технічне забезпечення ЗСУ
Depo.Влада
24 грудня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-центрі Міноборони, спростовуючи заяву головного військового прокурора Анатолія Матіоса про те, що зазначене відомство не використало 4 млрд на тилове забезпечення, передає Depo.ua.

Зазначається, що станом на 24 грудня 2016 року Міністерством оборони України виконано на 100% зобов’язання та використано понад 95% коштів державного бюджету, які були виділені на матеріально-технічне забезпечення Збройних сил України. Використання коштів йде планово, відповідно до укладених контрактів та у залежності від поставки продукції.

"На сьогоднішній день невикористаними залишаються 1,3 млрд гривень, які надійшли у Міністерство оборони України у середині грудня поточного року. Відповідно до складеного графіка, зазначений фінансовий ресурс буде реалізовано до кінця 2016 року у повному обсязі", - говориться у повідомленні.

Нагадаємо, вчора головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що Міністерство оборони України станом на 19 грудня не використало близько 4 млрд грн, виділених на матеріально-технічне забезпечення. Всього, за його словами, на ці цілі було виділено 21,5 млрд грн.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада