У Полторака перевірять, чи не мерзнуть бійці в АТО

Міністр оборони України генерал армії Степан Полторак доручив провести в зоні антитерористичної операції перевірку стану забезпечення військових теплим одягом
Depo.Влада
8 листопада 2016 15:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Міноборони, передає Depo.ua.

"За рішенням міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака до району проведення АТО найближчим часом відбуде начальник Тилу ЗСУ, аби особисто перевірити стан забезпечення військових", - йдеться у повідомленні.

При цьому у відомстві наголошують, що особовий склад повністю забезпечений шапками-фесками, утепленими польовими куртками та штанами, польовими костюмами, черевиками з високими берцями, зимовими рукавичками, шкарпетками та натільною трикотажною білизною.

За данними Міноборони, починаючи з 27 жовтня, до об’єднаних центрів забезпечення Тилу Збройних сил України з підприємств промисловості надійшло: 23 тис. пар черевиків з високими берцями бойових, 22 тис. комплектів польових костюмів, 5 тис. зимових вітровологозахисних курток та 17 тис. пар штанів, а також понад 4 тис. комплектів теплої трикотажної білизни.

Нагадаємо, найближчим часом планується видача військовослужбовцям флісових курток-утеплювачів та теплої білизни нового зразка.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада