У Полторака анонсують участь армії у 10 багатонаціональних навчаннях

У 2016 році заплановано участь підрозділів Збройних сил України у
Depo.Влада
4 березня 2016 12:37
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України Олексій Чернобай, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

Він зазначив, що чотири міжнародні військові навчання відбудуться на території України, а шість - за її межами.

Чернобай також повідомив, що на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львівській області відбудуться: багатонаціональне тактичне навчання з підготовки підрозділів Збройних сил, українсько-американське навчання «Репід Трайдент - 2016», багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ «Кленова Арка -2016».

Крім того, на території України в акваторії Чорного моря, у місті Одеса та на полігоні "Широкий Лан" пройде традиційне щорічне українсько-американське командно-штабне навчання із залученням військ "Сі Бриз-2016".

Планується, що у багатонаціональних навчаннях на території України візьмуть участь більш як 12,5 тисяч військовослужбовців ЗСУ.

Чернобай також повідомив, що за межами України відбудуться: багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ "Сейбер Гардіан - 2016" (Румунія); багатонаціональне тактичне навчання "Флеймінг Тандер - 2016" (Литва); багатонаціональне навчання "Світла Лавина - 2016" (Румунія); багатонаціональне тактичне навчання "Флеймінг Сворд - 2016" (Литва); багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ «РЕГЕКС - 2016» (Боснія і Герцеговина); багатонаціональне командно-штабне навчання із залученням військ "Анаконда - 2016" (Польща).

Крім того, Чернобай повідомив, що на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки канадські фахівці підготували другу групу українських військовослужбовців-інструкторів. Сертифікати про проходження курсу отримали понад 20 українських молодших командирів, які напередодні склали заліки з проведення занять по стрільбі на стрілецькому полі.

Він також зазначив, що у даний час на Яворівському полігоні продовжується підготовка підрозділів Збройних сил України. Заняття з українськими військовослужбовцями проводять інструктори з Канади, Сполучених Штатів Америки та Литви, які входять до Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада