У Польщі звільнили продюсера телеканалу, де ведуча затулила рота російському міністру

Польський канал TVP розірвав контракт із продюсером Мареком Чункевичем, який надіслав лист із вибаченнями міністру культури Росії Володимиру Мединському за поведінку ведучої одного ток-шоу Марії Пшеломєц
Depo.Влада
31 січня 2016 19:16
ФОТО: depo.ua

Директор Телевізійного інформагентства Маріуш Піліс дистанціювався від листа Чункєвича та заявив, що продюсер висловив свою особисту позицію, повідомляє depo.ua з посиланням на Rzeczpospolita.

Йдеться про інцидент під час візиту до Польщі Мединського, коли він був гостем спеціального випуску телепрограми "Студія Схід" .

Ведуча програми Марія Пшеломєц наприкінці інтерв’ю з міністром запитала його про пам’ятники командувачів радянської армії, що знаходяться на території Польщі. Зокрема журналістка згадала про монумент генералові Івану Черняховському, котрий "вбивав лідерів Армії Крайової". Мединський у відповідь заявив, що Черняховський цього не робив, на що Пшеломєц відповіла, що генерал вбив її дідуся, віддавши наказ про його арешт. Журналістка не дала можливості відповісти російському міністру на це, заявивши, що програма добігла кінця.

Водночас у п’ятницю видання Lenta.ru повідомило, що продюсер програми Марек Чункєвич надіслав до Міністерства культури Росії листа, в якому від імені телеканалу вибачився за поведінку журналістки.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада