У поліції пояснили, чому Янукович та його посіпаки зникли з сайту Інтерполу

Інтерпол тимчасово обмежив публічний доступ до інформації про розшук екс-президента Віктора Януковича, а не видалив її зі свого сайту, як раніше повідомляли ЗМІ
Depo.Влада
22 січня 2016 16:51
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні заявив керівник Робочого апарату Українського бюро Інтерполу Василь Неволя, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Нацполіції.

"Віктор Янукович та його захисники подали скаргу із проханням про скасування міжнародного розшуку до суду у м. Ліон (Франція) та Комісії з контролю за файлами Інтерполу. На момент розгляду скарги Комісією Генерального секретаріату було прийнято рішення про обмеження публічного доступу до інформації про розшук Януковича", – зазначив Неволя.

Він наголосив, що інформація про колишнього президента не видалялася з обліку Інтерполу.

За словами Неволі, відповідно до статуту, Комісією Генерального секретаріату дана інформація тимчасово вилучена з публічного доступу.

Представник українського бюро Інтерполу запевнив, що файли про розшук Януковича продовжують існувати у закритій базі Інтерполу і до вказаної системи мають доступ лише уповноважені на те особи.

Нагадаємо, раніше з бази розшуку офіційного сайту Інтерполу зникли чиновники "режиму Віктора Януковича", які перебували в міжнародному розшуку. Зокрема, з розшуку міжнародної поліції зникли колишня міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова, бізнесмен Сергій Курченко, екс-міністр фінансів Юрій Колобов та колишній нардеп і близький соратник Януковича Юрій Іванющенко.

Як пояснили у Генпрокуратурі розшук Інтерполом топ-чиновників часів Віктора Януковича не припинений, а заблокований у зв'язку із скаргою осіб, яких розшукують. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада