У партії Тігіпка високі шанси отримати підтримку Сходу і Півдня - експерт

У партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна» набагато вищі шанси потрапити до парламенту, аніж у «Опозиційного блоку», який є реінкарнацією Партії регіонів і розгорнув потужну кампанію проти «Сильної України»
Depo.Влада
17 жовтня 2014 13:51
ФОТО: depo.ua
У партії Тігіпка високі шанси отримати підтримку Сходу і Півдня - експерт
У партії Тігіпка високі шанси отримати підтримку Сходу і Півдня - експерт

Так вважає експерт Міжнародного центру перспективних досліджень Ярослав Ковальчук, передає Кореспондент

За його словами, протягом виборчої кампанії рейтинг «Сильної України» демонструє тенденцію зростання. Він висловив переконання, що партія Сергія Тігіпка може розраховувати на 8 - 10% голосів виборців за підсумками виборів.

Експерт підкреслив, що партія будувала свою кампанію на темі мирного вирішення конфлікту на Донбасі, віддавала прерогативу питанням економічного розвитку країни. «Це стало правильним рішенням, оскільки виборці Сходу та Півдня отримують свою політичну силу, яка виражає їхні інтереси», - додав Ковальчук.

Він підкреслив, що останнім часом намітилася конкуренція між «Сильною Україною» і «Опозиційним блоком», який також експлуатує тези економічного розвитку в процесі виборчої кампанії.

Однак, незважаючи на цю стратегію, у «Сильної України» більше шансів отримати підтримку виборців, на відміну від «Опозиційного блоку», який зібрав ряд одіозних представників Партії регіонів, яка перебуває на межі розвалу.

Також експерт зазначив, що політика партії «Сильна Україна» може стати аналогом американської Республіканської партії, яка традиційно відстоює економічні інтереси громадян, захищає бізнес та індустрію.

«Представляючи як великий, так і середній бізнес, «Сильна Україна» має шанси стати аналогом американської Республіканської партії. Така партія може дати позитивний сигнал українській політиці, оскільки ця сила буде відстоювати позиції підприємництва, індустрії і захищати майнові права українців. Подібні партії присутні в сильних західних демократіях і дозволяють урівноважувати інтереси і позиції різних політичних груп: як ліберальних, так і консервативних», - підкреслив Ярослав Ковальчук.