У парламенті створюється депутатська група "Наш край", – нардеп

"Наш край" розпочинає роботу над створенням депутатської групи
Depo.Влада
26 липня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції сказав співголова партії "Наш край", народний депутат Антон Кіссе, повідомили depo.ua в прес-службі партії.

За його словами, зараз розпочато формування депутатської групи "Наш край". "Після переконливої перемоги Сергія Шахова на довиборах у 114 виборчому окрузі, команда представників партії "Наш край" у Верховній Раді поповнилася. Сергій Шахов отримав 38% на довиборах і це високий результат, який дає нам всі підстави почати роботу над формуванням своєї депутатської групи у Верховній Раді", - наголосив Антон Кіссе.

Створення групи підтвердив і новообраний депутат від "Нашого краю" Сергій Шахов. "Я вступлю в парламенті тільки в депутатську групу або фракцію - "Наш Край". І також закликаю всіх депутатів, хто налаштований працювати в конструктивному руслі та захищати позиції громад в парламенті, приєднуватися до нас, щоб разом працювати в депутатській групі "Нашого краю", - заявив він.

Як відомо, 17 липня відбулися довибори до Верховної Ради у 7 одномандатних округах. У 114 луганському окрузі переміг представник "Нашого краю" Сергій Шахов з результатом 37,62%. Найближчий опонент набрав 18,71%.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада