У паризькому аеропорту з літака зняли 24 українця

В аеропорту "Шарля де Голля" в Парижі 24-х українських пасажирів зняли з літака, який летів до США
Depo.Влада
26 лютого 2016 10:35
ФОТО: depo.ua

У Парижі українці мали робити пересадку і далі летіти до Майамі. Вони же сіли в літак, проте всіх їх зняли з рейсу, повідомляє depo.ua з посиланням на 24 канал.

Пояснили це тим, що Америка не підтвердила їм візи, хоча всі люди отримували їх у посольстві США у Києві. У багатьох нема Шенгену, тож з дітьми вони ночували на підлозі однієї з кімнат летовища. І сьогодні їх мають депортувати до України.

"Коли вони вранці віддзвонили сказали, що до них прийшов консул України у Франції і сказав що у Франції знаходяться всі консульства всіх країн і вони мають право анулювати будь-яку візу. Ми не розуміємо як таке може статися. Візи майже у всіх на 10 років. Тур дуже дорогий і грошей їм зрозуміло ніхто не поверне", — розповіла колега туристки Світлана Гарбар.

Пасажир рейсу Анастасія Рибакова повідомила, що їм поки не вдалося зв`язатись з консульством. "Нам ніхто нічого не пропонував, тільки після цього нам принесли воду і чай. З нами ніхто не хотів говорити, спілкуватись. Ми перебуваємо вже добу в аеропорту, ніхто нічого не пояснює, не розповідає. Я спілкувалась з поліцією і ніхто нічого не пояснює. Нам дали по 5 євро на чай. Тут всі змерзли, серед пасажирів є люди похилого віку, діти. Ситуація для всіх не зрозуміла і ми чекаємо на наступний виліт о 19:30. Щось сталось у посольстві, бо в нас у всіх є візи і вони дійсні. Тур бронювався ще з листопада, все оплачено. Ставлення в них до України огидне, ми добу сидимо в аеропорту, ніхто не може вийти, не надаються жодні зручності, ні готелю. Всі змерзли і почали хворіти", — розповіла пасажирка.

До Києва українців відправляють о 19:30.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада