У ПАРЄ зробили пропозицію Савченко

Українському нардепу Надії Савченко, яка нещодавно була звільнена з російського полону, запропонували стати ключовим експертом ПАРЄ у справах звільнення заручників
Depo.Влада
20 червня 2016 15:53
ФОТО: depo.ua

З ткою пропозицією до Савченко виступив голова комітету з питань правил процедури, імунітету та інституційних справ ПАРЄ, депутат з Литви Ежідіус Варейкіс, передає кореспондент depo.ua.

Він зазначив, що звільнення Савченко є великою перемогою для України, однак "маленькою перемогою для всієї Європи". "Крим все ще залишається все ще окупованим. Луганськ і Донбас все ще знаходяться не під контролем України. Тобто нам потрібно зробити ще дуже багато. У мене теж є до вас особисте питання. Тут у нас ви стаєте таким ключовим експертом в цій проблемі. Ви готові працювати тут щоденно, працювати з нашим доповідачем, з нашою ПАРЄ і стати ключовим експертом, який знайомий з ситуацією набагато краще, ніж  ми всі, і ви краще знаєте, що треба писати, говорити, за що боротись", - звернувся Варейкіз до Савченко.

На це Савченко відповіла схвально і заявила, що готова працювати над цим питанням і залучати до цього експертів, потерпілих.

Нагадаємо, сьогодні Надія Савченко вперше після звільнення з російського полону прибула у Страстург і виступила на сесії ПАРЄ.

Читайте також: Савченко бере участь у сесії ПАРЄ (ХРОНІКА)