У офіс "Укрспирту" нагрянули з обшуками

У центральному офісі ДП "Укрспирт" та на місцях здійснення діяльності підприємства сьогодні, 17 червня, проводяться слідчі дії по перевірці ведення діяльності в 2014 році
Depo.Влада
17 червня 2015 15:24
ФОТО: depo.ua

 Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укрспирту", передає depo.ua.

"Обшук проводиться за постановою суду від 2 червня 2015 року про надання дозволу на проведення обшуку нежитлових приміщень, розташованих за адресою р. Київ, вул. Бориса Грінченка. Суд постановив, що метою проведення обшуку є виявлення і фіксація відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення, та майна, яке було здобуте у результаті його вчинення шляхом вилучення предметів і документів, а саме журналу ввезення товарно-матеріальних цінностей за період 2014 року; журналу обліку сировини за період 2014 року; довідок про рух сировини при виробництві спирту за період 2014 року і інших за певними контрагентам ДП "Укрспирт", - йдеться в повідомленні.

У прес-службі зазначили, що обшук проводиться на предмет перевірки документів та електронних носіїв, які містять інформацію про фактичний товарообіг "Укрспирту" за 2014 р.

 Нагадаємо, Генеральна прокуратура України оголосила підозру керівництву ДП "Укрспирт" в розкраданні 500 млн грн.