У "Народному фронті" вже переписали коаліційну угоду

У фракції "Народний фронт" планують утворити нову коаліцію на наступному тижні на основі нового проекту коаліційної угоди
Depo.Влада
5 квітня 2016 14:42
ФОТО: depo.ua

Всі ключові домовленості стосовно формування нової коаліції у Верховній Раді практично досягнуті, повідомила заступник голови фракції "Народний фронт" Вікторія Сюмар, передає depo.ua з посиланням на  прес-службу партії. 

"Ми вчора просиділи 5 годин з прем'єр-міністром над доопрацюванням коаліційної угоди і готові її пред'явити. Вона доопрацьована достатньо якісно на рівні того, що нам треба зробити", - заявила політик.

Сюмар також додала, що проведення позачергової сесії ВР поки не планується.

"Як відомо, президент до кінця тижня перебуватиме з візитом у Японії. Голосування можливе у вівторок… Оскільки депутати зберуться лише у вівторок, то, можливо, вівторок буде присвячений саме темі підписів і формування коаліції, яка подасть президенту кандидатуру прем'єр-міністра, яку він має внести до Верховної Ради", - заявила вона.

На думку нардепа, всі рішення стосовно формування Кабінету міністрів і призначення прем'єра мають відбуватися в один день.

"Ми виступаємо за те, щоб усі голосування відбувалися пакетом, тобто аби рішення і за прем'єра, і за склад Кабінету міністрів, і за спікера парламенту відбувалися всі в один день", - заявила Сюмар.

Крім того, депутат повідомила, що поки невідома кількість фракцій, які увійдуть до коаліції, оскільки відповідні переговори тривають. 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що формування коаліції має бути завершене протягом тижня.

Минулого тижня  БПП і "Народний фронт" почали створювати коаліцію на двох. З цією метою ведуться успішні переговори з позафракційними депутатами щодо їхнього входження до складу цих двох фракцій.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада