У Нємцова стріляли з двох різних пістолетів, - ЗМІ

Комплексна медична експертиза, проведена у справі про вбивство опозиціонера Бориса Нємцова, прийшла до висновку, що поранення політику могли бути нанесені з двох різних пістолетів
Depo.Влада
8 серпня 2015 08:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Комерсант".

За даними видання, перед медичними експертами було постановлено всього кілька запитань. Зокрема, вони повинні були встановити, як саме по відношенню до жертви, виходячи з отриманих поранень, розташовувався кілер.

Проте експерти не змогли відповісти на це питання, пославшись на те, що поранення на тілі політика не відповідають діркам, залишеним кулями в його пальто і светрі.

Втім, невідповідність може пояснюватися тим, що в момент обстрілу Нємцов рухався, а його пальто було, наприклад, розкритим.

З результатів медичної експертизи також стало відомо, що, вивчивши особливості ранових каналів в тілі політика, вони прийшли до висновку, що ушкодження могли бути нанесені з двох різних пістолетів.

Крім того, за версією експертів, три поранення Нємцов міг отримати з пістолета, який мав глушник (про те, що пістолет був саме з ним, спочатку повідомляв і Заур Дадаєв), а решта із зброї, яка не мала пристосування для безшумної стрільби.

Також, експерти припустили, що відмінності в отриманих жертвою пораненнях можуть бути пов'язані з тим, що при замаху використовувалися патрони, що мали різну потужність.

Нагадаємо, що незабаром після вбивства Нємцова по гільзам, знайденим на мосту, було встановлено, що кілер використовував патрони, випущені в різний час і на різних підприємствах.

Нагадаємо, раніше Слідчий комітет Росії дійшов висновку, що в Бориса Нємцова стріляли з лівої руки.

Мітки: вбивство