У НАЗК знайшли винного у зриві е-декларування

Голова НАЗК Наталія Корчак поклала відповідальність за проблеми із системою електронного декларування на адміністратора системи, ДП "Українські спеціальні системи"
Depo.Влада
28 жовтня 2016 07:15
ФОТО: depo.ua

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Сьогодні Держспецзв’язок доповів, що система працює, але технічні служби НАЗК станом на цю хвилину фіксують, що навантаження на серверне обладнання, яке забезпечує прийняття, оброблення і накопичення інформації системи електронного декларування складає не більше 10%", - написала вона.

Корчак запевнила, що всі баги та помилки у програмному забезпеченні були усунені ще 25 жовтня.

"Перебіг подій останнього дня свідчить про неспроможність адміністратора та хостинг-провайдера системи - ДП УСС забезпечити необхідну пропускну здатність магістральних каналів зв’язку та канального мережевого обладнання до системи. У свою чергу, така ситуація обмежує якісний доступ декларантів до серверного обладнання ІТС Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави", - наголошує вона.

Корчак звернулась до хостинг-провайдера та адміністратора системи з вимогою негайно усунути всі перешкоди, які заважають декларантам безперешкодно та якісно виконати свої законні обов’язки щодо подання електронних декларацій.

В іншому випадку НАЗК змушене буде розглянути питання про звернення до правоохоронних органів стосовно порушення кримінальної справи щодо зриву електронного декларування, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що останні два дні портал НАЗК працює з перебоями, тому держслужбовці не можуть заповнювати і зберігати свої декларації.

У НАЗК назвали три причини цього, зокрема, й велику кількість декларувальників, які одночасно реєструються у системі. 

Зазначимо, що держслужбовці мають подати електронні декларації про майно і доходи до 1 листопада.  

Більше новин політики читайте на Depo.Влада