У НАЗК заявляють про загрозу зриву е-декларування

Національне агентство з питань запобігання корупції проводить засідання, на якому пропонується змінити форму електронного декларування
Depo.Влада
20 жовтня 2016 15:25
ФОТО: depo.ua

Як з’ясувалося, питання про зміну форми винесли на обговорення, не надавши членам НАЗК на ознайомлення, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Один з членів агентства Руслан Рябошапка заявив, що запропоноване рішення може зірвати процес електронного декларування. "Цей документ (запропоноване рішення НАЗК) може призвести до того, що вся кампанія е-декларування може бути зірвана", - заявив Рябошапка.

Він вважає, що зміна форми декларації може делегітимізувати вже подані декларації. "За 10 днів до завершення періоду декларування ми ставимо на цьому хрест і починаємо все заново. Навіщо? Для чого ми створюємо проблеми?", - обурився він.

Зараз члени НАЗК дискутують подальші дії. Голова НАЗК Наталія Корчак вважає необхідним невідкладно змінити дану форму і передати її на затвердження в Мінюст.

Нагадаємо, 19 жовтня глава НАЗК Наталія Корчак заявила, що у системі е-декларування наразі зареєстровані та працюють майже 43 тисяч декларантів і система працює без збоїв, витримуючи навантаження.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада