У НАЗК заявили, що е-декларування запрацює з завтрашнього дня

Система електронного декларування для чиновників у будь-якому випадку почне працювати з 15 серпня
Depo.Влада
14 серпня 2016 11:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявила керівник Національного агентства з запобігання корупції Наталія Корчак, передає depo.ua з посиланням на ефір телеканалу "112 Україна".

Говорячи про підсумки вчорашніх переговорів з Держспецзв'язку та розробниками системи, Корчак зазначила, що шляхи усунення недоліків були визначені.

"Ми піввечора вмовляли розробників прийти в Держспецзв'язку. Потім вони прийшли, стояли під воротами і я знову їх вмовляла. Тому, розмова, яка сталася в Держспецзв'язку, була конструктивною, розробник програми "Міранда" визнав ті недоліки, які були оголошені і які можна усувати і з цього починати роботу. І це було офіційно визнано", - підкреслила вона.

За її словами, сьогодні НАЗК має намір провести засідання, однак час його початку в даний час не визначений.

"Сьогодні буде продовжуватися робота технічних працівників в рамках Держспецзв'язку і ми (НАЗК – ред.) ще не визначилися, коли проведемо своє засідання. Фактично ми готуємося зробити заяву, але запуск системи е-декларування у будь-якому разі буде, тому що у відповідності з законом, у перехідних положеннях зазначається, що мова йде про подання і оприлюднення інформації декларанта", - повідомила вона.

"Все залежить від того, яких результатів досягнуто Держспецзв'язку і "Міранда". Вони активно працюють. Більш того, "Міранда" попросила долучити своїх спеціалістів, і Держспецзв'язку на це погодився. Таким чином мова йде про те, що створюються умови для конструктивної розмови. Вчора в більшості випадків мова йшла про позиціонуванні своїх власних інтересів", - додала Корчак.

Глава агентства зазначила, що система е-декларування в подальшому буде вдосконалюватися.

"Електронне декларування запрацює в будь-якому випадку, це я можу гарантувати на 100%, тому що своє рішення про початок подання і оприлюднення інформації ми не скасовували і скасовувати не будемо. Не потрібно говорити, наскільки це режим, тестовий чи ні. Система подання і оприлюднення інформації буде працювати. Те, що ми хочемо цю систему вдосконалити – ми будемо над цим працювати", - підкреслила Корчак, додавши, що в труднощах, пов'язаних із запуском е-декларування немає політичних моментів, вони суто технічні.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада