У НАЗК впевнені, що систему е-декларування доопрацюють найближчим часом

У Національному агентстві з питань запобігання корупції впевнені, що систему безпеки електронного декларування доопрацюють найближчим часом
Depo.Влада
15 серпня 2016 10:07
ФОТО: depo.ua

Про це заявила глава НАЗК Наталія Корчак, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна". 

"Я не можу сказати про терміни, тому що вони не були конкретизовані в протоколі. Цей протокол і в інтернеті існує. Є недоліки технічного характеру, деякі юридичні моменти потрібно врегулювати. Це все робочі моменти. З того, як приїхала команда "Міранда" і по тому як вони спрацювали з нашими ІТ-шниками, у мене дуже багато позитиву з приводу того, що скоро все буде зроблено в рамках закону... Заходили дивилися працювала система. Задекларувати – це не хвилинна справа і навіть не півгодини. В залежності від того, скільки позицій потрібно заповнювати це може бути і кілька днів", - заявила вона.

Корчак вважає, що вчорашній запуск системи електронного декларування свідчить, що і працівники НАЗК, і "Міранда", як розробник, спільними зусиллями зробили крок назустріч запуску системи.

"Хоча багато хто думав, що цього не станеться. Це відбулося в Національному агентстві. Незважаючи на те, що програмний продукт розроблявся "Мірандою", Національне агентство теж зробив багато для того, щоб фізично цей факт відбувся. На території НАЗК відбувся запуск системи е-декларування", - нагадала вона.

Нагадаємо, в Україні в 00:00 15 серпня розпочала роботу система е-декларування.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада