У НАЗК сказали, коли почнуть моніторити спосіб життя чиновників

Моніторинг способу життя українських посадовців зможе запрацювати, коли в Україні будуть запроваджені два види електроних декларацій
Depo.Влада
2 листопада 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив голова Національного агенства із запобігання корупції Наталія Корчак, передає Depo.ua.

"Другий етап- це етап накопичення електронної бази даних про статки декларантів. Далі, з наступного року почнеться другий етап е-декларування і декларації будуть подавати всі державні службовці, а головне - керівники державних підприємств", - заявила Корчак. 

"Те, про що так багато говорять, - моніторинг способу життя - можливо реалізувати лише тоді, коли в нас буде два види декларацій, інформація ззовні, від представників ЗМІ, від викривачів про те, що не заявлено в деклараціях або що може стати предметом додаткових обговорень. І тоді розпочнуться нові процедури - моніторинг способу життя. Але щоб це запрацювало, ми повинні мати е-декларацію, і ми її маємо", - додала глава НАЗК.

Нагадаємо, за даними НАЗК, з наступного року почнеться другий етап е-декларування, коли декларації подаватимуть всі державні службовці і керівники держпідприємств.

Зазначимо, що 30 жовтня завершився термін подачі е-декларацій чиновників: загалом в реєстрі НАЗК значиться понад 103 тис. документів. Лише грошових активів і лише народні депутати задекларували майже 12 млрд грн у гривневому еквіваленті.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада