У НАЗК презентували програму з пошуку ризикових декларацій

У Національному агентстві з питань запобігання корупції показали нову систему логічного та арифметичного контролю поданих декларацій

Depo.Влада
26 вересня 2017 12:14
ФОТО: depo.ua

Презентацію провели експерти ПР ООН в рамках чергового засідання робочої групи з питань організації проведення зовнішньої незалежної технічної експертизи програмно-апаратного комплексу ІТС Реєстр, передає Depo.ua з посиланням на прес-службу НАЗК.

"Система на підставі відповідних правил та вагових коефіцієнтів проводить логічний та арифметичний контроль і вираховує показник рейтингу ризику декларації (відповідно до Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), а також сортує декларації відповідним чином. Технічні можливості системи забезпечать пришвидшення процесу перевірки декларацій, включно з періодами найвищої активності суб'єктів декларування", - зазначили в агентстві.

Нагадаємо, що вказану робочу групу утворили на виконання Плану заходів з модернізації програмно-апаратного комплексу інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний держреєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування". До її складу під головуванням керівника апарату входять представники структурних підрозділів НАЗК, експерти з інформаційних технологій та громадськості.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада