У НАЗК пообіцяли якнайшвидше допрацювати електронне декларування

У національному агентстві із запобігання корупції запевняють, що я к тільки будуть враховані усі зауваження до системи, сертифікат на неї буде видано дуже скоро
Depo.Влада
15 серпня 2016 16:01
ФОТО: depo.ua

Про це на прес-конференції заявила голова Нацагентства із запобігання корупції, передає depo.ua.

"Наразі формація, яка подається до реєстру, є важливою для накопичення і реалізації. Нацагентство не є правоохоронним органом, віно діє як центральний орган виконавчої влади, метою якого є формування та реалізація державної антикорупційної політики", - сказала Корчак. 

Вона уточнила, що рішення по видачі сертифікату для системи електрнного декларування буде прийняте невдовзі.

"Розпочались процеси щодоб узгодження і зняття зауважень. За результатами роботи, а скільки вона триватиме – залежить від виконавця, це може бути зроблено і швидко. За результатами усунення недоліків Держспецзв’язок скликає нараду, за її результатами буде прийняте рішення про видачу відповідного сертифікату", - додала Корчак.

Нагадаємо, 15 серпня в 00 годин 00 хвилин в Україні офіційно запрацювала несертифікована система електронного декларування, однак жодної декларації поки що не опубліковано.  У Єврокомісії нагадали, що запуск системи електронного декларування з сертифікатом технічної безпеки є ключовою умовою безвізу.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада