У НАЗК кажуть, що порушень під час складення протоколу на Лещенка не було

НАЗК опублікувало спростування інформації захисника народного депутата БПП Сергія Лещенка, який заявив про виявлення порушень закону з боку НАЗК під час складання протоколу про адміністративне правопорушення
Depo.Влада
12 грудня 2016 23:29
ФОТО: depo.ua

Відповідна інформація розміщена на сайті НАЗК, передає Depo.ua.

Зокрема, у відомстві зазначають, що 30 листопада 2016 року про складання протоколу про адміністративне правопорушення уповноважена особа Національного агентства повідомила Лещенка особисто.

"Після цього Національне агентство як публічно 1 грудня 2016 року, так і офіційно 2 грудня 2016 року, запрошувало народного депутата Лещенка ознайомитися з протоколом та надати усі пояснення. 6 грудня 2016 року в присутності свідків депутат Лещенко відмовився від ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення та надання пояснень, про що зроблено відповідні записи", - сказано у повідомленні.

"Щодо порушень, які за словами адвоката нардепа Лещенка пана Гненного мали місце, а саме статей 268 та 271 Кодексу України про адміністративні правопорушення, слід зауважити, що зазначені вище статті стосуються безпосередньої участі особи, що притягається до адмінвідповідальності під час розгляду справи в суді. Але не під час ознайомлення з протоколом", - заявили у Національному агентстві.

У Нацагентстві додали, що копія протоколу про адміністративне правопорушення від 6 грудня 2016 року №40/19/3 була надіслана Лещенку за трьома адресами
У НАЗК також нагадали, що завершили перевірку стосовно народного депутата України Сергія Лещенка щодо наявності ознак порушення, передбаченого статтею 172-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Процедуру ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення було розпочато 30 листопада.

6 грудня 2016 року під час позачергового засідання Національного агентства з питань запобігання корупції було прийнято рішення про направлення до суду протоколу про адміністративне правопорушення від 6 грудня 2016 №40-19/3 стосовно Сергія Лещенка

Слухання справи про адмінправопорушення відбудеться в Печерському районному суді міста Києва 29 грудня 2016 року о 10:00 год.

Нагадаємо, що адвокат Лещенка заявляв про порушення порядку повідомлення про наявність протоколу, оскільки НАЗК, в порушення норм КУпАП, не повідомило про факт складання протоколу за місцем проживання. Жодного листа на адресу реєстрації депутата не надходило. Всі листи надавались адвокату.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада