У Нацполіції з`явився ще один український грузин

Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства України Георге Грігалашвілі, який очолить департамент внутрішньої безпеки Національної поліції
Depo.Влада
15 листопада 2015 10:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

У Нацполіції з`явився ще один український грузин  - фото 1

"Ви продемонстрували результат з реформування правоохоронної системи в Грузії, повинні продемонструвати його і в Україні. Розраховую на вашу професійність і порядність", - сказав Порошенко.

При цьому керівник української Нацполіції  Хатія Деканоїдзе назвала Грігалашвілі одним з "моторів" реформування правоохоронної системи Грузії і одним з тих, хто створював Національну поліцію в Україні. Вона нагадала, що в 2004-2006 роках він очолював патрульну поліцію Тбілісі, а з 2006 по 2012 роках - керував патрульної поліцією всій Грузії.

"Наше головне завдання - передати накопичений досвід українцям", - заявила Деканоїдзе.

За даними прес-служби, Грігалашвілі очолить департамент внутрішньої безпеки Нацполіції України, виявлятиме порушення з боку поліцейських і реагуватиме на них, а також боротиметься з корупцією всередині відомства.

"Я впевнений, що через кілька років українська поліція буде вважатися однією з кращих в Європі", - пообіцяв Грігалашвілі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.