У Нацполіції не кажуть, коли допитають Трояна щодо прослуховування Шеремета

У Національній поліції не захотіли повідомити дату повернення з відпустки заступника глави Нацполіції Вадима Трояна, який підозрюється у незаконному стеженні за журналістом Павлом Шереметом
Depo.Влада
5 серпня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Там також відмовляються повідомити дата його допиту у цій справі, повідомляє depo.ua з посиланням на "Українську правду".

У відповіді з Нацполіції на запит видання прізвище Трояна на вказується. А лише зазначається, що під час розслідування вбивства Шеремета "проводиться повний комплекс слідчих і розшукових дій, спрямованих на встановлення осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення".

Також у відповіді зазначається, що розголошення іншої інформації може зашкодити досудовому розслідуванню.

У Нацполіції не кажуть, коли допитають Трояна щодо прослуховування Шеремета  - фото 1

Нагадаємо, Павло Шеремет загинув  у центрі Києва вранці 20 липня в результаті вибуху автомобіля. 

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що щодо організації Трояном незаконного стеження за Шереметом і його цивільною дружиною Оленою Притулою відкрито кримінальне провадження. Водночас 22 липня в МВС стверджували, що Троян не організовував незаконне спостереження за журналістами, високопосадовцями та керівництвом Нацполіції. 25 липня голова Нацполіції Хатія Деканоідзе заявила, що Троян перебуває у відпустці і дасть свідчення після повернення на роботу.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада