У "Нацкорпусі" заявляють, що СБУ готує "закладки" в центрі Києва, щоб звалити все на них

У "Національному корпусі" заявили, що Служба безпеки на чолі з заступником голови СБУ Віктором Кононенком готує закладки зброї та вибухівки в центрі Києва, щоб 16 березня на акції "Свинарчуків - за ґрати!" дискредитувати націоналістів

Про це сказав член "Національного корпусу", екс-командир розвідувальної роти "Азову" Сергій Коротких у Facebook, передає Depo.ua із посиланням на УП.

"СБУ в особі Кононенка, зараз займається тим, що готує закладки в центрі міста, для того, щоб 16 березня дискредитувати національний рух, патріотичний  рух, добровольчий рух, шляхом звинувачення в тому, що це підготовка до військового чи збройного перевороту", - заявив Коротких.

За його словами, марш 16 березня виключно мирний і будь-яка людина, яка прийде туди зі зброєю, – це провокатор, якого купила СБУ.

"Якщо завтра, ви побачите, що арештували когось із Національного корпусу, когось із людей, які критикують владу, то знайте, що - це провокація організована Кононеком, щоб дискредитувати мирний протест", - додав він.

Нагадаємо, що "Нацкорпус" обіцяє 16 березня зібратися на Хрещатику, а потім піти туди, де у нього"все вийде".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook