У Нацгвардії розповіли, як "возять" українське ТБ по селах і містах зони АТО

У прилеглих до захоплених бойовиками районах українські військовослужбовці і місцеве населення мають змогу дивитися і слухати вітчизняні теле- і радіоканали завдяки пересувним машинам із супутниковою антеною
Depo.Влада
11 січня 2016 12:54
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник відділу управління по роботі з особовим складом Національної гвардії Олександр Чорний, передає depo.ua.

"На нашій території, справді, в ефірі транслюються канали російської федерації і так званої "ДНР" і "Новоросії". Ми робимо все, щоб завдяки наявній техніці дещо зробити – надати можливість нашим військовослужбовцям дивитися українські канали, зокрема в години виходу новин. Це стосується і радіомовлення… Наша машина може здійснювати обслуговування і місцевого населення: виїжджає у населені пункти і здійснює за супутниковою антеною прийом національних каналів", - розповів Чорний.

Нагадаємо, що 5 січня 2016 року відновлено мовлення програм Першого каналу Українського радіо (УР-1) в Донецькій та Луганській областях на хвилях 88, 7 МГц у місті Волноваха, на 89,9 МГц у Костянтинівці та на 106,9 МГц у місті Широкий.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада