ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У НАТО закликають уникати енергоізоляції України через Росію, - проект резолюції

Країни-члени НАТО повинні докласти зусиль для уникнення енергетичної ізоляції України у зв'язку з можливою побудовою "Північного потоку-2"

Depo.Влада
17 листопада 2018 21:44
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у проекті резолюції ПА НАТО "Енергетична безпека: стратегічний виклик для Альянсу", повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Асамблея закликає забезпечити, що Україна не буде ізольованою з точки зору енергетичної безпеки, незважаючи на зусилля Росії із побудови трубопроводу навколо цієї країни і підвищення ризику інвестування в українську енергетичну сферу", - йдеться у проекті резолюції.

У ПА НАТО також закликали збільшити поставки нафти й газу до Європи з Кавказу й Центральної Азії та визначити потенційно вигідні та безпечні інфраструктурні проекти, що дозволять досягти цього. "Асамблея закликає відповідно інвестувати у відновлювальні джерела енергії та інші сфери енергетики, що надають часткову альтернативу російському газу й нафті", - вказують автори документу.

Крім цього, делегати звернули увагу на необхідність підготуватися до кібератак, направлених на енергетичну інфраструктуру, і боротися з корупцією в енергетичній галузі.

Нагадаємо, Парламентська асамблея НАТО триває цього тижня у канадському Галіфаксі. Голосування за остаточний варіант резолюції відбудеться 19 листопада.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада