У Насалика голодують шахтарі

У будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості п’ятеро шахтарів оголосили голодування
Depo.Влада
4 серпня 2016 17:56
ФОТО: depo.ua

Ще до 30 людей готові до них приєднатися, якщо влада не налагодить ситуацію у вугільній галузі, повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Вимоги наступні: стабілізувати ситуацію, подолати кризові явища у вугільній галузі, погасити заборгованість по заробітній платі. І далі шахтарі готові працювати", - сказав Волинець.

Він уточнив, що п’ять шахт "Селидіввугілля" в Донецькій області, шахта "Стаханова" частково не працюють вже другий день.

"Можливо, завтра припинить роботу шахта "Центральна". Шахтарі "Львіввугілля" з Червонограда завтра будуть пікетувати різні установи. Грозяться, що вони готові черговий раз перекривати кордон", - заявив голова Незалежної профспілки гірників.

Нагадаємо, що Волинець уже повідомляв про голодуючих шахатарів ДП "Селідоввугілля", однак не уточнював, де саме вони вдалися до такої акції. 

Сьогодні міністр енергетики Ігор Насалик поклав провину за невиплату зарплат шахтарям на неназваного клерка з Мінфіну, що длубається в носі

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада