У нас достатньо механізмів, щоб повернути кошти Януковича, - Сироїд

В Україні достатньо механізмів, щоб повернути кошти Януковича і без закону про спецконфіскації
Depo.Влада
20 березня 2016 22:08
ФОТО: depo.ua

Про це заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд , повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Так вона прокоментувала ухвалення в першому читанні закону щодо спецконфіскації.

"Головне, щоб люди розуміли, я сподіваюся, що ми зможемо це довести, навіть на цьому етапі, що у нас достатньо механізмів, щоб повернути кошти Януковича, вкрадені ним.. Просто дехто не хоче використовувати ці механізми, які сьогодні є, вони дійсно гарантують повернення грошей у бюджет, а хтось хоче щоб все-таки грошима можна було поділитися", - заявила вона.

Вона зазначила, що був прийнятий один із законів, за управління активами, заарештованими та конфіскованими, який повинен вступити в силу фактично з червня 2016 р.

"Я думаю, що ми повинні зробити так, щоб нічого не набуло чинності щодо спецконфіскації, доки не запрацює механізм управління конфіскованим майном", - додала вона.

"Найбільшим застереженням було - які наслідки цей закон буде мати для простої людини. Простої людини, у якого є гроші в банку. І моєю метою було, також як і метою депутатів "Самопомочі", які працювали над тим, щоб його поправити, як забезпечити українців від того, щоб проти них будуть використані такі речі", - зазначила вона.

Вона додала, що також необхідно проводити судову реформу незалежно від цього закону.

Нагадаємо, 18 березня парламентарі розглядали доопрацьований так званий законопроект про спецконфискации (попередній був знятий з розгляду). Новий документ, як і його "попередник", також викликав гарячі суперечки в сесійній залі. Так, між групою нардепів і одним з авторів законопроекту Сергієм Пашинським навіть виникла бійка. А нардеп від "Народного фронту" Тетяна Чорновол напала на позафракційного парламентарія Якова Безбаха через його відмову голосувати за законопроект про спецконфискации.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада