У "Народному фронті" заявили про політичні мотиви арешту Корбана

У справі лідера політичної партії "Українське об'єднання патріотів – УКРОП" Геннадія Корбана є політичні мотиви і встановлення монополії на владу
Depo.Влада
31 жовтня 2015 18:35
ФОТО: depo.ua

Про це у Facebook написав народний депутат України від фракції "Народний фронт" Сергій Висоцький, повідомляє depo.ua.

"Вішати локшину на вуха про те, що у розгромі дніпропетровського "УКРОПу" напередодні другого туру, в якому Філатов може перемогти Вілкула, немає політики - означає вважати нас всіх повними ідіотами", - зазначив він.

"Я ніколи не сприймав Коломойського, Корбана, "Приват" і їхні методи. Але, перепрошую, одна справа - це рівновіддаленість від влади олігархів, а інша справа - розгром альтернативного клану, що претендує на свою участь у політиці, олігархами, які вчасно домовилися з Банковою, і за участі самої Банкової", - пише Висоцький.

При цьому заявив: "Чому повинен сидіти Корбан у той час, як сепаратисти і російські тварі спокійно гуляють нашими містами? Чому політичний проект "Привату" має бути розгромлений, а політичні проекти Партії регіонів, Ахметова і Фірташа, в яких беруть участь покидьки, на руках яких наша кров, мають бути частиною політичного ландшафту?"

"У тому, що зараз відбувається у Дніпрі, немає справедливості, натомість є чіткий мотив для встановлення монополії на владу. І я не розумію, чому, маючи перед собою досвід Януковича, ці нові монополісти вважають, що вони досягнуть успіху", - пише політик.

У партії ВО "Батьківщина" також висловили "занепокоєння" через затримання Геннадія Корбана

Більше надзвичайних новин читайте на Depo.Влада