У "Народному фронті" запропонували Тимошенко очолити НКРЄ

Фракція "Народний фронт" запропонувала лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко очолити Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг
Depo.Влада
19 травня 2015 12:53
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні на брифінгу у Верховній Раді заявив народний депутат від "Народного фронту" Антон Геращенко, передає depo.ua.

Зокрема, він запропонував партнерам по коаліції не тільки критикувати, але й висувати своїх кандидатів на важливі посади. 

"Наприклад, фракція "Батьківщина" послідовно і жорстко критикує уряд щодо високого зростання тарифів. Вчора на засіданні фракції за участю прем'єр-міністра ми одноголосно проголосували звернутися до фракції БЮТ з рекомендацією звернутися до Юлії Володимирівни Тимошенко, як до прихильника жорсткого відстоювання прозорості тарифів, очолити Національну комісію з регулювання ринку електроенергетики та тарифів на комунальні послуги і на ділі показати свою прихильність до того, щоб тарифи відповідали усім законам і правилам", - заявив Геращенко.

Нагадаємо, вчора у Верховній Раді Юлія Тимошенко представила звіт робочої групи щодо тарифів на ЖКГ, в якому стверджується, що тарифи на газ для населення значно завищені.

Вона також заявила, що "певна корупційна змова" в уряді могла призвести до необгрутованого завищення цін на комунальні тарифи і попередила, що звернеться до ГПУ.

У зв`язку з цим Тимошенко закликала негайно скликати раду коаліції, щоб розглянути два її законопроекти щодо впорядкування тарифів на ЖКХ та ліквідацію 70% ренти на видобуток природного газу.

Читайте також: Чому Тимошенко небезпечна для України і "Український відрив" або 5 перших кроків Тимошенко, якщо вона стане прем'єром (ФОТОЖАБИ).