У "Народному фронті" допустили відставку уряду

Відставка уряду Арсенія Яценюка є можливою, оскільки цього намагаються досягнути окремі політичні сили
Depo.Влада
15 лютого 2016 22:29
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Тетерук, передає depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Ніхто не може відкидати ситуації (відставку уряду, - ред.). Окремі політичні сили намагаються створити ситуацію, коли відставка уряду буде ймовірною. НФ залишається на своїй постійній позиції. Ми прийшли в парламент працювати над тим, щоб Україна стала сильною незалежною країною. І ми маємо чим пишатися. Позиція НФ є ключовою в прийнятті багатьох законопроектів, які стали підґрунтям для прийняття багатьох реформ. Ми будемо продовжувати відстоювати свою позицію, тому що не маємо можливості вправо або вліво коливатися", - заявив Тетерук.

За його словами, відставка уряду призведе до колапсу економіки країни.

"Ми маємо берегти позицію, тому що з зовнішньою агресією, відставка уряду – це колапс для країни… Будь-які безлади, які створюються в парламенті, або в уряді, тільки сприяють погіршенню економічної ситуації, але не навпаки. Тому ми будемо працювати над стабілізацією ситуації в країні", - наголосив нардеп.

Нагадаємо, що завтра в Раді відбудеться фінальний звіт уряду перед парламентом, після якого очікується ухвалення рішення про подальшу долю Кабміну Арсенія Яценюка.

 У фракції БПП заявили, що визнають роботу уряду незадовільною

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада