У "Народному фронті" чекають сьогодні повного пакету рішень щодо коаліції і прем'єра

Сьогодні фракції повинні вийти з повним пакетом рішень щодо коаліції і прем'єра
Depo.Влада
28 березня 2016 18:04
ФОТО: depo.ua

Про це заявила нардеп від "Народного фронту" Вікторія Сюмар, повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Сьогодні всі умови треба обговорити, всі проблеми треба вирішити, і вже безпосередньо вийти з повним пакетом рішень: коаліційна угода, 226 підписів під нею, склад адекватного уряду, який буде сприйнятий суспільством для того, щоб вийти на рішення щодо голосування за кандидатуру Гройсмана", - заявила вона.

Також Сюмар вважає, що потрібно більше часу приділити роботі над коаліційною угодою.

"Я, наприклад, приїхала з пакетом своїх пропозицій у коаліційну угоду. Я хочу, щоб вони туди були записані, оскільки в частині інформаційної політики ми вже виконали всю коаліційну угоду, яка була, попередню, тому мій розділ треба оновлювати дуже істотно. Я б не робила трагедії, якщо наступний тиждень депутати працюватимуть над коаліційною угодою, погоджуватимуть, очевидно, склад Кабміну, оскільки дуже важливо, щоб там були люди не тільки ті, які запишуть одна особа або сім осіб, а дуже важливо, щоб ці люди пройшли узгодження фракцій, щоб пройшли домінування фракцій і, можливо, якісь громадські конкурси. Тому що ви знаєте про вимогу вибирати генпрокурора на конкурсі, це теж одне з питань, яке ми будемо сьогодні вирішувати, тому що завтра голосування за відставку Шокіна, але питання, як ми будемо призначати наступного генпрокурора, щоб ми знову не наступили на граблі того ж Шокіна", - зазначила вона.

Сьогодні о 20:00 лідери фракцій і депутатських груп проведуть зустріч з президентом Петром Порошенком. Порошенко вважає, що криза має бути подолана вже завтра, 29 березня.

Нагадаємо, 24 березня, на засіданні Ради коаліції на посаду нового прем'єр-міністра України фракція БПП запропонувала кандидатуру спікера Верховної Ради Володмира Гройсмана. Він погодився очолити уряд в разі підтримки парламентарями та на назвав свої пріоритети. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада