У Наливайченка готують арешт Симоненка. Є підстави

Лідер українських комуністів Петро Симоненко буде затриманий, як тільки він прибуде в Україну
Depo.Влада
1 квітня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua
Украинское фото
Украинское фото

Про це заявила керівник прес-центру Служби безпеки України (СБУ) Олена Гітлянська, повідомляє depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Якщо він прибуде в Україну, він буде затриманий і допитаний", - сказала вона.

Також Гітлянська додала, що є підстави для відкриття кримінальних проваджень проти лідерів Комуністичної партії України.

"Я думаю, що розслідування буде проведено, і сьогодні є підстави для того, щоб порушувати кримінальні справи і для того, щоб розслідувати факти, які можуть свідчити про причетність вищого керівництва до антизаконної діяльності", - сказала вона.

Гітляньска заявила, що антизаконну діяльність комуністи проводять не тільки в Одесі, а й у Дніпропетровську та в інших містах.

"Я думаю, що найближчим часом ми будемо повідомляти про нові факти. Я не хочу називати прізвища і звинувачувати людей, поки що немає кримінальних справ, немає доведених фактів. Сьогодні є підозри, обґрунтовані підозри", - сказала вона.

Нагадаємо, глава СБУ Валентин Наливайченко, прокоментував інформацію, що лідер КПУ Петро Симоненко збирається провести 1 травня мітинг у Києві разом зі своїми російськими колегами.

омуністи можуть провести мітинг у Києві 1 травня, але ті з них, хто причетний до тероризму і сепаратизму, будуть негайно затримані силовиками", - сказав він. 

Як повідомляв depo.ua, 8 липня 2014 Міністерство юстиції України та Укрдержреєстр звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про заборону на території України Комуністичної партії України. Згідно з адміністративним позовом, КПУ вчиняє дії, спрямовані на зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної ворожнечі, посягання на права і свободи людини.