У НАБУ зробили жорстке попередження поплічникам Онищенка

У Національному антикорупційному бюро попередили фігурантів "газової схеми" Валерія Постного та Олегу Рябошапку про відкриття вогню у разі спроб втекти у невідомому напрямку
Depo.Влада
1 липня 2016 11:28
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу заявив голова Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає depo.ua.

"З самого початку йде великий супротив у цій справі. Але починається все з того, що двом ключовим фігурантам обирається, як на мене, просто смішна застава  в один мільйон. Відразу ця сума вноситься. Відразу вони звільняються. Під СІЗО, коли починається процедура звільнення, ми бачимо тітушок, які нікуди не зникли як явище. Я змушений був залучати підрозділ спеціальних операцій НАБУ для того, щоб не допустити фактично фізичного відбиття тих фігурантів, які, на нашу думку, були незаконно звільнені. Я скажу відверто, що була проведена відповідна розмова, попередження, що при спробі  фізичного забрати цих підозрюваних, мова йде про Постного та Рябошапка, управління спецоперацій буде змушене відкривати вогонь на ураження. Цей діалог припинив ці спроби", - розповів Ситник.

Він також повідомив, що Рябошапку вже змінено суму застави, яка складає 100 млн грн. "По Постному процедура триває. Куча охорони, куча адвокатів. Сподіваюся, що сьогодні ця ситуація врешті-решт буде закінчена", - сказав глава НАБУ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада