У НАБУ заговорили про конструктив з ГПУ про передачу проваджень

Антикорупційний прокурор України Назар Холодницький очікує, що питання передачі з ГПУ до НАБУ проваджень з бурштину буде вирішено наступного тижня
Depo.Влада
12 березня 2016 22:25
ФОТО: depo.ua

Про це Холодницький заявив у коментарі "112 Україна", передає depo.ua.

За його словами, питання бурштину є в полі зору НАБУ і його потрібно вирішити на державному рівні.

"У нас є державне підприємство "Укрбурштин", яке чомусь банкрут. Чомусь у нього постійні борги, його чомусь постійно треба банкрутувати. Треба це на державному рівні визначити", - зазначив Холодницький.

Він також зазначив, що разом з головою НАБУ намагаються витребувати з ГПУ провадження щодо питання незаконного видобутку бурштину.

"З бурштину ми вже два місяці з Ситником намагаємося витребувати з ГПУ виробництва по одному з керівників СБУ, який пов'язаний, є підозри, що там є його участь в бурштинових угодах. Зараз ця переписка вийшла на публічний рівень з Ситником", - зазначив він.

"Сьогодні я зі своїм заступником та в. о. генерального прокурора зібрали нараду. Ці питання, я сподіваюся, на наступному тижні - всі питання порядку передачі, порядку виконання рішень, ухвал антикорупційного бюро про передачу цих виробництв - будуть вирішені. Оскільки після сьогоднішньої наради ми знайшли певний конструктив, і я думаю, що це питання на наступному тижні зніметься", - додав Холодницький.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада