У НАБУ вирішили збільшити кількість детективів

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник прийняв рішення збільшити до 100 кількість посад детективів і до 30 - старших детективів
Depo.Влада
10 грудня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  прес-службу НАБУ.

"Спочатку було визначено 60 вакантних посад детективів і 10 - старших детективів, адже ще проходив конкурс на обрання антикорупційного прокурора, без якого детективи могли проводити лише аналітичні розслідування. Ми вирішили не призначати нових детективів без обрання антикорупційних прокурорів", - зазначив Ситник.

"Зараз ми бачимо процес формування спеціалізованої антикорупційної прокуратури - найближчим часом з'явиться перший штат. Відповідно було прийнято рішення збільшити кількість вакантних посад детективів і старших детективів, щоб одночасно відкрити більшу кількість виробництв", - пояснив директор Бюро.

У той же час він підкреслив, що, як і раніше, пріоритетом залишаються професійні якості і моральні принципи майбутніх детективів.

"Немає мети у що б то не стало відібрати 100 детективів. Ми шукаємо чесних, принципових, професійних людей, які йдуть в НАБУ, щоб змінити країну", - підсумував він.

Нагадаємо, що в результаті першого конкурсного відбору, який проходив з 8 червня до 21 серпня, було відібрано 70 переможців на посаду детектива. Прийом документів на другу хвилю конкурсу був оголошений 5 жовтня. Всього, згідно закону про НАБУ, передбачено 242 посади детектива.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада