У НАБУ Пасішник відмовився давати свідчення, - Холодницький

Виконавчий директор, в. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник під час допиту в Національному антикорупційному бюро України відмовився давати свідчення
Depo.Влада
12 березня 2016 21:05
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив антикорупційний прокурор України Назар Холодницький, передає depo.ua.

"Як мені доповіли прокурори, процесуальні керівники зазначеного виробництва, Пасішник вчора в НАБУ відмовився на підставі статті 63 Конституції України давати свідчення. Сказав, що оскільки він з дороги, втомлений, йому потрібно відпочити, набратися сил", - сказав він.

"Ми цю його заяву прийняли, і потім, звичайно, для мене, як і для антикорупційного прокурора, так і звичайного громадянина було дуже цікаво побачити в ефірі телеканалу "Інтер", де він досить бадьоро виглядав та досить бадьоро коментував ці обставини", - додав Холодницький.

Нагадаємо, 11 березня під час допиту в Національному антикорупційному бюро України виконавчому директору, в. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрію Пасішнику оголосили підозру. Він прибув на допит в НАБУ по справі про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.

Раніше в НАБУ повідомили, що Пасішник не з'явився на допит із-за від'їзду за кордон на лікування. 9 березня йому планували особисто вручити повідомлення про підозру. Однак через неявку підозра було надіслано по пошті. НАБУ був встановлений факт здійснення 25.01-01.02.2016 незаконного впливу Пасишником на Абромавичуса з метою внесення проти волі міністра пропозиції про призначення його на посаду заступника міністра.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада