У НАБУ офіційно не вважають офшори Данилюка криміналом

Причетність новообраного міністра фінансів Олександра Данилюка містить ознаки порушення Антикорупційного законодавства, але не є кримінальним правопорушенням
Depo.Влада
18 травня 2016 16:20
ФОТО: depo.ua

Про це під час парламентських слухань заявив голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, передає depo.ua.

"Що стосується міністра фінансів новопризначеного, він був у Антикорупційному бюро, давав пояснення, надав всі документи з цього приводу. Звичайно, це порушення в частині антикорупційного законодавства. Але в частині кримінального правопорушення, якщо ці офшори не використовуються з метою скоєння злочину, це не є кримінальною діяльністю", – заявив Ситник.

За його словами, кримінальним правопорушенням можна виведення коштів збанкрутілих банків за кордон.

Нагадаємо, що на 13 квітня з посиланням на дані сайту Companies In The UK, представник організації "Громадський контроль" Ігор Прохоренко повідомив, що тоді ще заступник голови Адміністрації Президента Олександр Данилюк зазначений як директор в двох фірмах Rurik Real Estate Investment Limited і CEE Investment & Advisory LLP, зареєстрованих в Лондоні. А 14 квітня лідер Радикальної партії Олег Ляшко звинуватив Данилюка у тому, що той має "два офшори"

20 квітня, Ляшко накинувся через це з хвилею критики на Данилюка, який вперше прийшов на засідання податкового комітету Ради.

21 квітня Данилюк визнав, що приховав у своїй декларації факт свого керівництва трьома офшорними компаніями

Більше новин політики читайте на Depo.Влада