У МЗС вивісили портрети Савченко, Сенцова та інших політв’язнів (ФОТО)

Біля кімнат для проведення міжнародних переговорів Міністерства закордонних справ України повісили портрети українців, незаконно заарештованих та засуджених в Російській Федерації
Depo.Влада
13 листопада 2015 17:07
ФОТО: depo.ua
У МЗС вивісили портрети Савченко, Сенцова та інших політв’язнів (ФОТО)
У МЗС вивісили портрети Савченко, Сенцова та інших політв’язнів (ФОТО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу зовнішньополітичного відомства.

Цей проект став продовженням співпраці МЗС України з громадською правозахисною спілкою "Євромайдан СОС" з метою привернення уваги наших міжнародних партнерів до проблематики українських політв’язнів в Росії.

Прямуючи до переговорних кімнат, зарубіжні гості МЗС бачитимуть портрети та імена Надії Савченко, Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Олексія Чирнія, Геннадія Афанасьєва, Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Сергія Литвінова, Валентина Вигівського та Юрія Солошенка.

У МЗС вивісили портрети Савченко, Сенцова та інших політв’язнів (ФОТО) - фото 1

"Ми організовуємо простір таким чином, щоб заходячи до МЗС, офіційні зарубіжні гості постійно бачили нагадування про наших політв'язнів в Російській Федерації. Це наш сигнал їм, що не можна забувати про українських громадян і потрібно спільно вимагати від Росії їх звільнення. Спочатку вони бачитимуть режисерський стілець Олега Сенцова, а потім проходитимуть повз портрети всіх наших політв'язнів. Це не просто символізм, це публічна дипломатія в дії", - зазначив посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, що в Росії незаконно утримуютьбся близько 30 громадян України за політичними мотивами. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад