У Клімкіна обурені візитом чеських депутатів у "ДНР"

Україна висловила рішучий протест у зв’язку з незаконним в’їздом на територію України та відвідання тимчасово окупованого Донецька двох депутатів-комуністів із Чехії Зденека Ондрачека та Станіслава Мацковика
Depo.Влада
15 січня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву МЗС України.

Дипломати наголосили, що ця поїздка не була погоджена з українською стороною та здійснена з порушенням норм українського законодавства, які регламентують порядок в’їзду в Україну.

До порушників будуть застосовані передбачені законом обмеження.

МЗС закликало чеські урядові, парламентські та громадські кола публічно відмежуватися від подібних провокацій, які розцінюються як вияв неповаги до державного суверенітету України та нехтування офіційною позицією Чехії і Європейського Союзу щодо засудження агресії Російської Федерації проти України.

Нагадаємо, що вчора, 14 січня, два депутати-комуністи з Чехії - Зденек Ондрашек і Станіслав Мацковік приїхали в контрольований незаконними збройними формуваннями Донецьк з території Росії. За даними ЗМІ, вони три дні планують ознайомлюватися з наслідками бойових дій, гуманітарною ситуацією, спілкуватися з мирними жителями.

Ондрачек, який є членом комісії з нагляду за чеською службою безпеки, оголошений персоною нон-грата в Україні, 15 грудня 2015 він уже намагався в'їхати в нашу країну, однак був зупинений в аеропорту "Бориспіль" і відправлений на батьківщину.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада