У МЗС спрогнозували труднощі України на нараді ОБСЄ у Варшаві

Найбільшими складнощами, з якими може зіткнутися Україна на щорічній двотижневій нараді ОБСЄ з питань людського виміру у Варшаві, є відірваність дискусій від реальної ситуації в Україні

Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця в коментарі українським ЗМІ у Варшаві під час щорічної наради ОБСЄ з огляду виконання зобов’язань держав-учасниць у людському вимірі, передає Depo.ua із посиланням на "Укрінформ".

"На сьогодні у нас немає дефіциту заходів з людської проблематики (у світі, – ред.), щодня відбуваються такі заходи. Але проблема полягає в тому, що вони носять надто академічний характер, відірваний від тих потреб, які існують в Україні", – сказав він.

Іншою проблемю Кислиця вважає те, що на нараді ОБСЄ українській делегації багато часу треба буде витрачати на заяви так званих Gongos – фейкових неурядових організацій, які насправді створюються і керуються урядом.

"Частина цих організацій представляє, зокрема, й окупований Крим", – зауважив дипломат.

За його словами, одним із завдань української делегації "є нагадати, що крім політичних дискусій, є ще правові зобов’язання, під якими підписалися уряди і ратифікували парламенти".

Нагадаємо, дещо раніше представник ОБСЄ Туононен оглянув ділянку розведення сил поблизу Станиці.

Відомо також, що президент України Володимир Зеленський хоче, щоб місія ОБСЄ фіксувала кожне порушення на Донбасі.

Довідка: Нарада ОБСЄ у Варшаві триватиме до 27 вересня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook