У МЗС підтвердили захоплення двох українців нігерійськими піратами

У Міністерстві закордонних справ України підтверджують інформацію про те, що в територіальних водах Нігерії пірати захопили чотирьох заручників, двоє з яких є громадянами України
Depo.Влада
22 жовтня 2015 22:40
ФОТО: depo.ua

Про це, заявив перший секретар департаменту консульської служби МЗС України Євген Ігнатовський, повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна".

"Ця інформація підтверджується. Дійсно 19 жовтня здійснено піратський на напад на судно "Соларт" у територіальних водах Нігерії недалеко від міста Порт Харкорт. В результаті нападу захоплені двоє громадян України і двоє громадян Литви, після чого нападючі разом із заручниками втекли в невідомому напрямку" , - зазначив він.

"Зараз МЗС у взаємодії з консульством України в Нігерії та генконсульством в Санкт-Петербурзі, підтримуючи постійний контакт з литовською стороною, компанією судновласника, намагаються встановити місце розташування захоплених громадян України та забезпечити їх звільнення. Судно "Соларт" плаває під прапором Коморських островів, судновласником є російська компанія", - додав Ігнатовський.

Нагадаємо, що раніше російський рефрижератор в Порту Харкорт атакували пірати та захопили у заручники двох українців та литовців.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада