У МЗС нагадали, що новий постпред України в ООН сміявся під пісню про Путіна (ФОТО)

Новий постійний представник України при ООН Володимир Єльченко не дуже наближений до президента України Петра Порошенка і з неприязню ставився до російського керівництва після анексії Криму
Depo.Влада
10 грудня 2015 17:20
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав посол МЗС з особливих доручень Дмитро Кулєба, який працював з Єльченком у Постійному представництві України при ОБСЄ, передає depo.ua.

Він відповів на основні закиди новопризначеному представнику України в ООН.

"Про наближеність до Порошенка – якби Єльченко був наближеним, йому б вже давно знайшли посаду в Києві, куди він приїхав ще у березні 2014 після відкликання з Москви на знак протесту через анексію Криму", - сказав Кулєба.

Він нагадав, що Єльченко потрапив в об’єктиви камер, коли екс-міністр закордонних справ України Дещиця співав пісню про Путіна, за що на тоді ще посла України в Росії образився Кремль.

У МЗС нагадали, що новий постпред України в ООН сміявся під пісню про Путіна (ФОТО) - фото 1

Кулєба додав, що за чотири роки спільної роботи в ОБСЄ наша делегація не втратила жодної нагоди дипломатично потролити росіян .

Щодо досвіду Єльченка, то Кулеба нагадав, що вперше в ООН той опинився ще наприкінці 80-х, працював в Секретаріаті ООН, в місіях ООН, вже очолював Постпредство під час нашого членства в Раді Безпеки ООН у 2000-2001 роках і є дійсно міжнародно-визнаним фахівцем з питань нерозповсюдження ядерної зброї.

"В сухому залишку: Єльченко – так, це стара школа. Але стара школа у гарному значенні цього слова. Він важковаговик, наразі найкращий в Україні з проблематики ООН і з великим авторитетом в самій ООН (чому ми за 24 роки не виростили ще кращих – це вже інше питання). Тому не кіпішуйте, будь ласка. Він буде гарним Постпредом", - додав Кулєба.

Нагадаємо, що Єльченко був призначений постійним представником України при ООН учора. Він замінив на цій посаді Юрія Сергєєва. 

У соцмережах швидко знайшли теплі висловлювання Єльченка про Росію, але ще задового до анексії Криму. 

Читайте також: