У МВС вважають, що Саакашвілі образив тисячі добровольців

Голова Одеської обласної держадміністрації Михайло Саакашвілі у звинуваченнях міністра внутрішніх справ Арсена Авакова образив усіх, хто служить в добровольчих батальйонах
Depo.Влада
15 грудня 2015 10:28
ФОТО: depo.ua

Таку думку в коментарі телеканалу "112 Україна" висловив речник МВС Артем Шевченко, передає depo.ua.

"Учора на прес-конференції Саакашвілі сказав стосовно міністра – це людина, яка контролює неформальні збройні формування та фінансує їх з корупційних доходів, цей бардак з приватними арміями треба закінчувати. Це образливі слова на адресу не лише міністра, а й тисяч добровольців, які захищають землю від агресора, і є формалізовані в батальйонах особливого призначення", - сказав Шевченко.

За його даними, зараз добровольчих батальйонів вже менше 32 – вони зливаються та укрупнюються.

"Також ця людина образила добровольчі батальйони Нацгвардії – "Азов", "Донбас", імені Кульчицького. Вони пішли захищати України тоді, коли нинішнього глави Одеської ОДА не було видно на горизонті української політики. Образа тисячі тих, хто служить, сотні тих хто поранений, – принизливо", - зазначив Шевченко.

Він додав, що "жодних приватних армій в Україні немає".

Нагадаємо, що  14 грудня під час засідання Національної ради реформ стався конфлікт між головою Одеської ОДА Михайлом Саакашвілі і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Перший звинуватив керівництво МВС у створенні "приватних армій", а другий, за чутками, порадив з йому забиратися з України, плеснувши водою з пляшки.