У МВС погрожують "розпеченим залізом" проахметівській владі Маріуполя

Українські правоохоронці жорстко запобігатимуть будь-яким можливим проявам сепаратизму з боку новообраної влади Маріуполя
Depo.Влада
1 грудня 2015 14:58
ФОТО: depo.ua

Про це під час прес-конференції заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк, передає depo.ua.

"Піднімається питання щодо результатів виборів у Маріуполі. Ми не вповноважені давати політичну оцінку. Рішення людей потрібно прийняти. Однак я хочу наголосити на тому, що незалежно від того, хто буде переміг і працюватиме в Маріуполі, ми жорстко будемо реагувати на спроби повернутися в минуле. Нацполіція і СБУ в разі потреби будуть випалювати сепаратизм розпеченим залізом. І нікому не вдасться збурити ситуацію", – наголосив Шкіряк.

Він додав, що "щасливі депутати" міської ради не мають недоторканності, а тому за ними будуть уважно слідкувати спецслужби.

"І не дай Господь – їх дії будуть суперечити інтересам держави, будуть направлені на розкол… Перемогли – працюйте заради добробуту містян", – сказав Шкіряк.

Нагадаємо, соціологічна компанія Research and Branding Group (RBG) оприлюднила результати свого екзит-полу за яким на виборах до міськради Маріуполя за Опозиційний блок віддали свої голоси 66,5% виборців, а за "Силу людей - 10,5%. Решта партій набрали менше прохідних 5% і не подолали необхідний бар'єр, зокрема  "Самопоміч"  -  3,5%, "Наш край" - 2,9%.

Водночас на виборах міського голови впевнено перемагає Вадим Бойченко з результатом  71,7%.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад