У МВС перевіряють причетність Коломойського до замаху на вбивство

У Міністерстві внутрішніх справ перевіряють отримані від олігарха Віктора Пінчука дані про можливу причетність його конкурента Ігоря Коломойського до замаху на вбивство адвоката Сергія Карпенка
Depo.Влада
30 березня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповіді відомства на запит депутата від "Блоку Петра Порошенка" Мустафи Найєма, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"На даний час за викладеними у зверненні Пінчука В.М. відомостями працівники органів внутрішніх справ у межах компетенції здійснюють перевірку, за результатами якої буде прийнято рішення згідно із законодавством", - сказано у документі.

У міліції також повідомили, що копії цих матеріалів надіслали до Генпрокуратури.

У відомстві додали, що проводять розслідування загибелі колишнього слідчого Генпрокуратури з особливо важливих справ Ігоря Шолодька, який розслідував цю справу проти Коломойського у 2005 році, а минулого року загинув у зоні АТО.

Нагадаємо, що адвокат Сергій Карпенко пережив замах у 2003 році після відмови сприяти Коломойському у здобутті контролю над заводом "Дніпроспецсталь". Тоді Карпенко діяв в інтересах олігархів Пінчука і Костянтина Григоришина. Винним у цьому замаху вважається охоронець Коломойського Нікітін, який пізніше також був убитий.

Слідчий Ігор Шолодько загинув під час захисту донецького аеропорту в кінці листопада минулого року.

У середині березня Найєм повідомив, що компромат на Коломойського у вигляді документів, флешки і DVD-диска отримали всі члени РНБО.