У МВС не зафіксували порушень під час виборів у Маріуполі та Красноармійську

Поліція не допустила порушення правопорядку у регіоні. Голосування відбувалося спокійно
Depo.Влада
29 листопада 2015 22:33
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 29 листопада, у Маріуполі та Красноармійську зареєстровано 64 повідомлення про можливі порушення, пов’язані з виборами. 1 факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. За рештою тривають перевірки, передає depo.ua з посиланням на прес-службу МВС.

"Сьогодні від маріупольців надійшло 59 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, від жителів Красноармійська - 5 звернень. Співробітники поліції оперативно реагували на усі повідомлення. Більшість з них - незначні та пов’язані з порушенням процесу голосування та передвиборчої агітації. Громадяни зверталися до поліції про вкидання, пошкодження бюлетенів, проведення опитувань на виборчих дільницях, спробу продажу голосу виборця за окремого кандидата, відмову голосування на дому, тощо", - йдеться у повідомленні.

Зареєстровані поодинокі факти, у яких вбачаються ознаки кримінального правопорушення.

"Так, у Красноармійську до кримінальної відповідальності притягується 18-річний місцевий житель, який за грошову винагороду у розмірі 100 гривень проголосував під чужим ім’ям. Згідно ч.1 ст.158-1 «Незаконне використання виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі, голосування виборцем, учасником референдуму більш ніж один раз» Кримінального кодексу України виборцю загрожує до 3 років обмеження волі", - пишуть у поліції.

Розголосу набула ситуація зі "зниклим" членом Красноармійської територіальної виборчої комісії, але, як виявилося, вона мала побутове підґрунтя, зазначили поліцейські.

"Правоохоронці негайно вжили заходів щодо розшуку учасника виборчого процесу, на пошуки чоловіка були орієнтовані всі наряди. Чоловіка було знайдено та доставлено до відділу поліції. Як з’ясувалося, він пішов з дому через сімейний конфлікт", - пише прес-служба.

Усі сили та засоби поліції, задіяні у забезпеченні безпеки населення та охорони громадського порядку, залишаються на своїх місцях. Посилений режим несення служби діятиме до 20.00 наступного дня.

"Маріуполь і Красноармійськ цілодобово патрулюють 38 груп швидкого реагування, з них 31 - у Маріуполі та 7 – у Красноармійську. На забезпечення охорони правопорядку задіяні до 1,5 тисяч правоохоронців. Наразі ситуація залишається стабільною та контрольованою", - підсумували у повідомленні.

Більше про життя Донбасу читайте на Depo.Донбас