У МВФ зробили приємність Яценюку

Кроки, які були зроблені попереднім урядом відповідно до програми МВФ, призвели до закінчення фінансової кризи, стабілізації країни і відновлення конкурентоспроможності
Depo.Влада
25 квітня 2016 17:47
ФОТО: depo.ua

Про це заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

За його словами, на Україну також мало великий позитивний вплив рішення проблем в газовому секторі.

"Це стосується ліквідації субсидій для бідних, які часто діставалися зовсім не бідним, і зменшення марнотратного використання газу. Також, наскільки я розумію, вперше минулої зими Україна зовсім не імпортувала газ з Росії для своїх потреб. Я вважаю, що це велике досягнення", - заявив Ліптон.

Також в МВФ сподіваються на відновлення співпраці МВФ з Україною на шляху необхідних реформ.

За його словами, тепер українська економіка готова до відновлення зростання.
"Потрібно не допустити відкату тих реформ, які вже був проведені. Бюджет майже збалансований, курс обміну валюти відрегульований, наслідки від девальвації куповані, монетарна політика є розумною, втрати від газового сектора також помітно знижені - тому важливо не допустити, щоб ці процеси пішли назад", - заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ.

Також він зазначив, що є низка законів, які Україні необхідно прийняти, для того, щоб виконати свої зобов'язання щодо подальших реформ.

"Також є питання подальшого підвищення тарифів, який доведеться обговорювати, тому що це ключ до фінансової та енергетичної незалежності України", - додав Ліптон.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада