У Муженка відповіли на звинувачення Матіоса

У Генеральному штабі ознайомлюються з позовом головного військового прокурора Анатолія Матіоса на рішення керівника Генштабу Віктора Муженка про обмеження повноважень військових прокурорів

Про це розповів керівників управління зв'язків з громадськість ЗСУ Богдан Сеник, передає Depo.ua з посиланням на "Українську правду".

Сеник підтвердив, що на адресу Генерального штабу уже надійшла ця позивна заява.

"Офіційно надійшла позивна заява і опрацьовується. Вживаються заходи щодо забезпечення належного представництва інтересів Генерального штабу ЗСУ в суді", - повідомив він.

Відповідаючи на питання, чи діє вже доручення Муженка, Сеник пояснив, що ніякого доручення по суті не було.

"Це (документ, на який скаржиться Матіос - ред.) була телеграма, за підписом начальника управління правового забезпечення Генштабу, де було відповідне юридичне роз'яснення щодо порядку допуску на роботу працівників військової прокуратури в органах військового управління та військових частинах на об'єктах", - сказав він.

Сеник пояснив, що у цій телеграмі були зібрані посилання на чинні в Україні нормативні документи і закони, які урегульовують порядок доступу і дій працівників військової прокуратури на військових об'єктах.

Нагадаємо, Анатолій Матіос позивається до начальника Генерального штабу Віктора Муженка через недопуск військових прокурорів до військових частин і з'єднань без письмового дозволу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна