У місцеві ради потраплять "гречкосії", партії радикального спрямування та господарники, - експерт

Окрім парламентських партій, на місцевих виборах успіх матимуть політичні сили, представники яких будуть використовувати ультрариторику, політики, які намагатимуться завоювати симпатії виборця гречкою, а також господарники на місцях
Depo.Влада
2 вересня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив політичний експерт Андрій Золотарьов, передає depo.ua.

Зокрема, він назвав три основних типи політичних сил, окрім представлених у Верховній Раді, які, на його думку, подолають прохідний бар'єр.

"З одного боку, це політики радикального толку, які будуть пропонувати прості засоби вирішення проблем, спекулюватимуть на темі війни та миру. До них можна віднести "УКРОП" Коломойского, "Партію простих людей" Капліна та Льовочкіна та ще декілька, які щойно створилися. Сюди ж можна віднести політиків, які будуть робити ставку на підкуп виборців - це "гречкосії". Вони представлені у більшості партій, де подібна агітація є альтернативою реальним справам. І, з другого боку, це господарники, яких знають на місцях і які будуть використовувати головним аргументом свій досвід. Це міські голови та управлінці. Найбільше таких представлено в новій силі "Наш край", - сказав Золотарьов.

За його словами, аби перемогти всі зазначені політичні сили, мають спиратися на відомих місцевих представників.

"Сьогодні ми бачимо тенденцію, про яку мало хто говорить: якщо взяти рейтинги політиків загальноукраїнського масштабу, то на конкретних територіях зазвичай регіональні політики мають більш високий рейтинг за рахунок багажу реальних справ, їм довіряють більше, ніж загальноукраїнським політикам. І, відповідно, політична сила, яка спиратиметься на них найбільше, здатна достатньо легко подолати 5-відсотковий бар'єр", - зазначив Золотарьов.

Більше політичних новин читайте в розділі Влада. depo.ua.